65 YAŞ ÜSTÜ TARAFTARLARA ÜCRETSİZ MAÇbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Uygun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Canım Türkiye’m lütfen evinde kal. Sevgili Denizliler Allah rızası için evinizde kalın. Bu bir grip virüsü değil. Bu öldürücü bir salgın. Ve dolayısıyla hepiniz birer doktor gibi, hijyeninizden sorumlusunuz. O yüzden evinizde kalın, sağlıcakla kalın. Allah rızası için ve lütfen kalın. Çünkü ülke, vatan ve bütün sevdiklerin için lütfen evinizde kalın. Birbirinizle kaldığınızda da sevgiyle ve aşkla bakın.” mesajını verdi.

Bu arada Yukatel Denizlispor, sahasında yapacağı ilk seyircili maçta 65 yaş üstü vatandaşlardan ücret alınmayacağını açıkladı.


Kulüpten yapılan açıklamada, “Eli öpülesi, 65 yaş üstü değerli büyüklerimiz; bugünlerde öncelikle kendi sağlığınız için evde kalmalı, devletimizin sizleri korumak amaçlı almış olduğu karara uymalısınız. Bugünlerde evde çok sıkıldığınızı biliyor ve ilk seyircili maçımızda sizleri misafir etmekten onur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz. 65 yaş üstü siz değerli taraftarlarımızın biletlerini ücretsiz yükleyeceğimiz, stadyumda sizlere sıkı sıkı sarılarak hasret gidereceğimiz ilk seyircili maçımızı sabırsızlıkla bekliyor, o zamana kadar kendinize çok iyi bakmanızı diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

65 yaş üstü siz değerli taraftarlarımızın biletlerini ücretsiz yükleyeceğimiz, stadyumda sizlere sıkı sıkı sarılarak hasret gidereceğimiz ilk seyircili maçımızı sabırsızlıkla bekliyor, o zamana kadar kendinize çok iyi bakmanızı diliyoruz. #EvdeKalHayattaKal#YukatelDenizlispor pic.twitter.com/z45zsQylad
betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

4 Responses

 1. ilk dedi ki:

  Restbet379.com edeceğiz. Güzel bir puan 6 puan. Daha iyisini yapabilirdik ama

 2. iyi dedi ki:

  Restbet379.com edildi.
  Bu sonucun ardından Beşiktaş puanını 21’e yükseltti.

 3. derbisine dedi ki:

  Restbet387.com karşıya pozisyonda topu Korcan’ın üstüne nişanladı.
  18. dakikada

 4. Alanyaspor'a dedi ki:

  Restbet387.com Quarasma’nın ara pasıyla savunmanın arkasına sarkan Ljajic topu müsait durumdaki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir