BERNA GÖZBAŞI: BİZE GÖRE LİGLER BİTMİŞTİRbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, salgın nedeniyle ertelenen liglerin oyuncularda motivasyon düşüklüğüne yol açtığını söyledi. Twitter hesabı üstünden paylaşım yapan Gözbaşı, “Bu aşamada bize göre ligler bitmiştir. Bundan sonra futbolcuların toplanması, risk ortamına girmeleri, form tutmaları öngörülen süreler içinde mümkün değildir.” dedi.

Berna Gözbaşı’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar şöyle:

“Geçen hafta “önce sağlık” diyerek, liglerin ertelenmesini talep etmiştik. Ne kadar haklı olduğumuz, ilk olarak çok değerli Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak ardından Fenerbahçe kulübünde bir futbolcu ve personelde corona virus değerlerinin pozitif çıkması ile bir kez daha ortaya çıktı. Hastalığa yakalanan camianın çok değerli isimlerine acil şifa diliyoruz.

Geçen hafta liglerin ertelenmesi kim bilir kaç futbolcu, yönetici, teknik adam, polis, gazetecinin vs. bu salgına yakalanmasını önledi? Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca liderliğinde sağlık personelinin büyük özverisine karşın, vaka ve ölüm sayısı ne yazık ki artıyor. Benzer coğrafya ve kültürün olduğu İtalya ve İspanya, endişelerimizi artırıyor ve bu savaşın düşünülenden de öte uzayacağını gösteriyor.


Bu aşamada bize göre ligler bitmiştir. Bundan sonra futbolcuların toplanması, risk ortamına girmeleri, form tutmaları öngörülen süreler içinde mümkün değildir. Bu süreç tüm motivasyonumuzu bozmuş, teknik yönetimden, futbolcusuna öncelik doğal olarak kendileri ve ailelerinin sağlığı olmuştur.

Özellikle yabancı bazı futbolcularımızı Kayseri’de tutmamız zor hale gelmiştir. En anında kısa sürede futbolcuları evlerine göndererek bile bile ladese son vermeliyiz. En kısa zamanda ligin sonlandırılma şekli ve teknik ve finansal sorunların tartışılması gerektiğini düşünüyoruz.”

Geçen hafta “önce sağlık” diyerek, liglerin ertelenmesini talep etmiştik. Ne kadar haklı olduğumuz, ilk olarak çok değerli @fatihterim @AAlbayrak ardından Fenerbahçe kulübünde bir futbolcu ve personelde #koronavirus değerlerinin pozitif çıkması ile bir kez daha ortaya çıktı.
betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

3 Responses

  1. Trabzonspor dedi ki:

    Restbet384.com ve iki numaralı seçeneklerin olduğunu ve bu seçeneklere bağlı oynadıklarını

  2. - dedi ki:

    Restbet385.com vuruşunda ceza sahası içerisinde oluşan karambolde topa dokunan Putsila’nın vuruşunu

  3. TFF dedi ki:

    Restbet387.com sürmesiyle gelişine şut çeken Villafanez’in vuruşunu kaleci Onur güçlükle kornere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir