BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULAR KARANTİNAYA ALINDI

Corona virüs salgını nedeniyle 19 Mart’ta liglerin askıya alınmasının ardından ülkelerine giden siyah beyazlı futbolcular, normalleşme sürecine girilmesi aşaması sonrasında Türkiye’ye dönmeye başladı.

Victor Ruiz, Jeremain Lens, Adem Ljajic, Kevin-Prince Boateng ve Kevin N’Koudou, özel uçaklarla İstanbul’a geldikten sonra Güngören’de karantinaya alındılar.

İstanbul Gençlik ve Spor İlk Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabı üstünden yaptığı paylaşımda, siyah beyazlı futbolcuların odalarına formda kalmaları için spor ekipmanları yerleştirildiğini duyurdu.ALTAYLI FUTBOLCU KAPPEL DE YURTTATFF 1’inci Lig ekiplerinden Altay’ın Hollandalı futbolcusu Leandro Kappel de 2 Mayıs’ta ülkesi Hollanda’dan Türkiye’ye gelen uçakla birlikte İstanbul’a ulaşarak Güngören Fatih Sultan Mehmet Erkek Öğrenci Yurdu’nda karantiya alındı.

ISLA DA AYNI YURTTA KALMIŞTIFenerbahçe’nin Şilili futbolcusu Mauricio Isla da geçtiğimiz ay eşi ile birlikte Güngören Fatih Sultan Mehmet Erkek Öğrenci Yurdu’nda karantina alınmış ve karantina sürecinin sona ermesinin ardından yurttan ayrılmıştı.

Restbet376.com

restbet önerdiğimiz önemli bir casino sitedir.You may also like...

1 Response

  1. değildi' dedi ki:

    Restbet395.com Grando, Cissokho, Celustka, Sangare, Doukara, Hakan Özmert
    Yedekler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir