BETADONİS173.COM – TÜRK FUTBOLUNA YENİ HAKEMLER GELİYOR

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği ile Merkez Hakem Kurulu’nun işbirliğiyle gerçekleşen, futbolcuların kariyerlerine hakem olarak devam etmesine yönelik ilk çalışma start aldı.

21 Aralık 2019 tarihi itibariyle, 25 kişilik en az 2 yıl profesyonel veya en az 10 yıl amatör liglerde futbol oynamış, oynamaya devam eden futbolcular “Aday Hakemlik” kursuna katıldı.

TFF Riva Tesisleri’nde gerçekleşen “Aday Hakemlik” kursunda katılımcılar, 18 saatlik teori derslerinin ardından yazılı sınav ve arkasından saha çalışmaları ile aday hakem olmak için tüm güçleriyle çalışmalara başladı.

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği tarafından yapılan açıklamada “2017 yılında ilk çağrısını yaptığımız, futbol oynarken kazanılan tecrübelerin ve birikimlern avantaja dönüştürülebileceği, iyi hakemliğe ihtiyaç duyulan bir dönemde futboldan gelenlerin bu alanda verimli olacağına inanıyoruz. Futbolcuların hakemlik kariyeri yapmasında bu kıymetli imkanları sağlayan başta Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Nihat Özdemir’e, Merkez Hakem Kurulu’na ve Sayın Başkan Zekeriya Alp’e bu projeye inandıkları ve destek verdikleri için sonsuz teşekkür ederiz.” ifadeleri kullanıldı.You may also like...

5 Responses

 1. mektupla dedi ki:

  Restbet357.com Oklahoma City Thunder-Utah Jazz ve Sacramento Kings-New Orleans Pelicans maçlarının,

 2. Tahkim dedi ki:

  Betonbet1.com aynı. Babam iyi. Daha iyi olacak, biliyorum. Bugün bizler aile

 3. Trezeguet'den dedi ki:

  Betonbet1.com bu konuda Katar’dan flaş bir önerinin geldiği ortaya çıktı. Geçen

 4. stadında dedi ki:

  Betonbet1.com Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Çanakkale şehitlerimizi olmak

 5. durumunu dedi ki:

  Restbet385.com Oynayanlar kadar oynamayanların da kararının yanlışlıkları Cocu’nun gitmesine etken olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir