ÇİMŞİR: DAHA FAZLASINI YAPMAMIZ LAZIMbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Çimşir, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, potansiyeli yüksek, iyi oyunculardan kurulu bir takım olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

Sahada problem çözebilen oyuncular var. Bugün maça bakıldığında dönem dönem, bölüm bölüm iyi yaptığımız işler var. Ama bir bölümde yine baskı yedik, top ayağımızda az kaldı. Bizim takımın oynadıkça, birbirini tamamladıkça daha hazır hale geldiğinde daha sıra dışı yerlerde olacağını düşünüyorum. Ama bundan daha fazlasını yapmamız lazım. Bu dönem dönem yetmeyebilir. Çünkü bu takımın potansiyeli bundan daha fazlasını yapabilecek seviyede. Lige Kasımpaşa maçıyla başlayıp eksiklerimizi gidermek istiyoruz.” 


Transfer çalışmalarıyla ilgili de bilgi veren Çimşir, “Eğer yapabilirsek birkaç transfer yapmayı düşünüyoruz. Devre arası transfer kolay olmuyor. Bazen siz istiyorsunuz oyuncu gelmiyor, ekonomisi, şartları uymuyor. Doğru oyuncuyu bulmak büyük ölçüde önemli olan. Onu bulabilirsek, ekonomisi de bize uyarsa 1-2 transfer yapmayı düşünüyoruz.” diye konuştu.

Ilbet163.com

restbet370 canlı bahis oynama sitesinin yeni adresidir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

3 Responses

 1. açıkladı dedi ki:

  Restbet372.com Goiano, Fatih Aksoy, Paul Papp, Samba Camara, Barış Yardımcı,

 2. kaç? dedi ki:

  Restbet385.com ceza sahası içinde maruz kaldığı müdahaleyle yerde kaldı ve hakem

 3. 'Burada dedi ki:

  Restbet385.com Melih Gökçek, şöyle dedi:
  “Attığım tweet şöyleydi; ‘Ankaragücü-Beşiktaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir