ÇİMŞİR: DAHA FAZLASINI YAPMAMIZ LAZIMbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Çimşir, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, potansiyeli yüksek, iyi oyunculardan kurulu bir takım olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

Sahada problem çözebilen oyuncular var. Bugün maça bakıldığında dönem dönem, bölüm bölüm iyi yaptığımız işler var. Ama bir bölümde yine baskı yedik, top ayağımızda az kaldı. Bizim takımın oynadıkça, birbirini tamamladıkça daha hazır hale geldiğinde daha olağanüstü yerlerde olacağını düşünüyorum. Ama bundan daha fazlasını yapmamız lazım. Bu dönem dönem yetmeyebilir. Çünkü bu takımın potansiyeli bundan daha fazlasını yapabilecek seviyede. Lige Kasımpaşa maçıyla başlayıp eksiklerimizi gidermek istiyoruz.” 


Transfer çalışmalarıyla ilgili de bilgi veren Çimşir, “Eğer yapabilirsek birkaç transfer yapmayı düşünüyoruz. Devre arası transfer kolay olmuyor. Bazen siz istiyorsunuz oyuncu gelmiyor, ekonomisi, şartları uymuyor. Doğru oyuncuyu bulmak önemi çok olan. Onu bulabilirsek, ekonomisi de bize uyarsa 1-2 transfer yapmayı düşünüyoruz.” diye konuştu.
betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

3 Responses

  1. dönüyoruz' dedi ki:

    Restbet376.com bir üst tura yükseldi. Maç aşaması sonrası gazetecilere değerlendirmelerde bulunan

  2. kaç dedi ki:

    Restbet384.com (Junior Fernandes dk. 46),Giannis Maniatis, Ceyhun Gülselam (Djalma Campos dk.

  3. galibiyet dedi ki:

    Restbet386.com şeyler çıkıyor. Bugün 10’uncu maçımızı oynadık. 10 maçın 9’unda iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir