DRAGONBAHİS44.COM EN YENİ ADRESİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Dragonbahis44.com

restbet 359 yenilenen en son giriş adresi olup, sorunsuz siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Dünyayı etkisi altına alan corona virüsü (COVID-19) salgını nedeniyle Belarus Ligi hariç Avrupa’daki tüm futbol ligler ertelendi. Avrupa’nın dev kulüpleri salgın nedeniyle ekonomik olarak çıkmaza girmiş durumda. KPMG Football Benchmark ekibinin araştırmasına göre; corona virüsü nedeniyle liglerin ertelemesi üzerine borsada işlem gören kulüpler dibe vurdu.

İtalyan devi Juventus, corona virüsü salgını nedeniyle borsada en çok kayıp yaşayan kulüp oldu. Siyab-beyazlılar, salgının başladığı günden bu yana borsada yüzde 50 değer kaybetti.


Juventus dışında Almanya Bundesliga ekibi Borussia Dortmund da borsada yüzde 40’ın üzerinde değer kaybeden bir diğer kulüp oldu. Dünyanın en zengin kulüplerinden olan İngiliz ekibi Manchester United da salgın nedeniyle yüzde 30’a yakın hisse kaybı yaşadı. Fransız ekibi Olympique Lyon da yüzde 20-30 bandında kayıp verdi.

Türkiye’de borsada işlem gören Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor da corona virüsü nedeniyle borsada büyük kayıplar yaşadı. Dört büyük kulübün hisseleri yüzde 40-50 bandında değer kaybı yaşadı.

KPMG Spor Sektör Lideri Hakan Uçak, ”Dünya ekonomisi corona virüsü salgını nedeniyle çıkmaza girmiş durumda. Kulüpleri çok zor günler bekliyor. Spor müsabakalarının iptali de kulüpleri ekonomik yönden olumsuz etkileyecek. Yaşanan bu gelişmeler neticesinde kulüpler ekonominin her alanında sıkıntı yaşayacak. Zaten Türkiye’deki kulüpler de ekonomik olarak sıkıntı içerisindeydi. corona virüsü nedeniyle futbol kulüplerimiz ekonomik olarak daha da kötü etkilenecektir” dedi.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

3 Responses

 1. için dedi ki:

  Restbet380.com gerektiği için söylüyorum. Rakibi tebrik ediyorum. İkinci yarı itibariyle, hatalarımızı

 2. 3 dedi ki:

  Restbet385.com “Kadroya birkaç oyuncu katmak istiyoruz” 
  Bir gazetecinin devre

 3. | dedi ki:

  Restbet386.com formayla Spor Toto Süper Lig’de oynadığı 7 karşılaşmada 1 gol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir