EVİNDE İNFAZ EDİLMİŞ HALDE BULUNDU!restbet395 önerdiğimiz bir sitedir.

Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Pittsburgh kentine bağlı Ross kasabasında gerçekleşen olayda, yeni tip korona virüs Kovid-19 araştırması yapan akademisyen evinde ölü bulundu.

Bing Liu, çok önem içerenkorona virüs araştırması yapıyordu.

CNN’in haberine göre, Pittsburgh şehrine bağlı Ross kasabası polisi, Çin asıllı Dr. Öğr. Üyesi Bing Liu’nun baş, boyun ve vücudunun çeşitli yerlerinde kurşun izlerine rastlanıldığını açıkladı.

Üniversite, akademisyenin Kovid-19’la ilgili çok önem içeren bir araştırmayı yürüttüğünü açıklarken, polis olayın açık bir cinayet olduğunu bildirdi.

Öldürdü, intihar etti


Polis, kimliği belirlenemeyen katil zanlısının Bing’i öldürmesinin ardından arabasında intihar ettiğini belirtirken, Bing’in Çinli olması nedeniyle hedef alındığına dair bir bulguya rastlanmadığını vurguladı.

Üniversite tarafından akademisyen Bing’in ölümü nedeniyle yapılan açıklamada, verimli bir araştırmacı olan Bing’in “trajik ölümünden” derin üzüntü duyulduğu ifade edildi.

O sitelerin sayfalarını kaldırdı!Teknoloji

Üniversitenin Hesaplama ve Sistem Biyolojisi Bölümü’ndeki meslektaşları ise Bing’in, SARS-CoV-2 enfeksiyonunun altında yatan hücresel mekanizmaların ve bunların komplikasyonlarının hücresel temelini anlamaya yönelik yapılan araştırmada çok önem içeren bulgular elde etmek üzere olduğuna dikkati çekti.

Restbet376.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

EVİNDE İNFAZ EDİLMİŞ HALDE BULUNDU!

3 Comments on EVİNDE İNFAZ EDİLMİŞ HALDE BULUNDU!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*