“FATİH TERİM KENDİNİ İZOLE EDECEK”betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hastaneden taburcu oldu. Terim’in doktoru Prof. Dr. Ferah Ece GS Tv’ye yaptığı açıklamada tecrübeli teknik adamın durumunun hala pozitif olduğunu ve kendini izole edeceğini söyledi.

“Hocamız bugün taburcu edildi. 18 Mart’ta corona virüs testiyle başvurmuştu. Yaklaşık 1 hafta sonra bizim hastanemize yattı. Biz de Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine uygun olarak tedaviye başladık. Burada tedaviyi bir konsey, bir ekip olarak veriyoruz. Benim başkanlığımda birçok uzmanın bulunduğu bir konseydir bu. Burada Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine göre tedavileri planlıyoruz, takiplerini yapıyoruz. Hocamızın da takiplerinde gayet iyi gitti kliniği, şikayetleri azaldı.


Bilgisayarlı tomografide lezyonda gerileme görüldü ve şu anda hiç şikayeti yok. Ancak hala pozitif. Bu nedenle de karantina altına aldık hocayı ve takip ediyoruz. En ufak bir şikayeti olduğunda da gerekli olan tetkik ya da tedavileri değiştirmeleri için tekrar hastaneye gelecek. Bu karantina dönemi kişinin kendini izole etmesi. Kendini evde izole edecek, maske takacak, dışarı çıkmayacak, insanlarla temasında sosyal mesafeye özen gösterecek ve kendinde yeni gelişebilecek yeni şikayetleri muhakkak takip edip bizimle irtibat halinde kalacak. Biz de bu arada tekrar bazı tahlilleri evden yürütüyor olacağız.”

Betlike63.com

restbet370 canlı bahis oynama sitesinin yeni adresidir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. izle dedi ki:

    Restbet378.com Kucher, Levent Gülen (Adem Dk. 77), Cristian Sapunaru, Silvestre Varela,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir