FATİH TERİM TABURCU OLDUbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

İlişkili Haberler

“Fatih Terim kendini izole edecek”

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 23 Mart Pazartesi günü sosyal medya üstünden corona virüs testinin pozitif çıktığını ve tedaviye başlandığını açıklamıştı.

Tecrübeli teknik adam, tedavisinin 8. gününde yapılan tetkikleri sonucunda hastaneden taburcu edildi.

Terim’in tedavi gördüğü Liv Hospital’dan yapılan açıklamada, “Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir” ifadeleri kullanıldı.

TERİM’İN DOKTORUNDAN AÇIKLAMA

YUSUF GÜNAY DA TABURCU OLDUGalatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da tedavisinin ardından taburcu oldu. Son yapılan testlerinin negatif çıktığını belirten Günay, NTV Spor’a yaptığı açıklamada “Biz Galatasaraylıyız, corona virüsü de yendik” ifadelerini kullandı. 


Yusuf Günay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bir hafta süren tedavi sürecim başarıyla tamamlanarak an itibarıyla taburcu oldum. Ulus Liv Hospital doktorları ile sağlık personeline ve şifa dileklerini ileten herkese şükranlarımı sunuyor, tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübünün internet sitesinde yer alan açıklamada da 24 Mart’ta hastanede tedavi altına alınan Yusuf Günay’ın yapılan son tetkikleri yaptıktan sonranda taburcu edilmesine karar verildiği belirtilerek, “Sayın Günay’ın iyileşme ve tedavisinin kalan kısmının evinde devam etmesi uygun görülmüştür. Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay’a bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletirken bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara da acil şifalar diliyoruz.” denildi.

Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir pic.twitter.com/cK3IpWcI9f
betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. puanı dedi ki:

    Restbet385.com tribünde maç izleyen çift, Ankaragücü’nün 2-0’lık galibiyetinin mutluluğuyla stattan ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir