FENERBAHÇE KULÜBÜ: TFF’NİN LİGLERİN DEVAMI, İPTALİ, TESCİLİ ŞEKLİNDEKİ TÜM KARARLARINA SAYGILI…

“Kupa maçları lig öncesi veya aşaması sonrasına kaydırılmamalı, kupa maçları daha önce açıklandığı şekliyle fikstüre uygun bir şekilde oynanmalıdır. Takvimde yapılacak herhangi bir sapmaya kesinlikle karşı olduğumuzu ifade etmek isteriz”

“Ulusça, tedbirleri elden bırakmadan, rehavete kapılmadan, kaçınılmaz bir gerçek olan bu virüsle, ‘önce insan sağlığı’ diyerek mücadeleye devam etmeliyiz”

Fenerbahçe Kulübü, Futbol Federasyonu’nun (TFF) Süper Ligin başlama tarihi ile ilgili yaptığı açıklamalar üzerine görüşlerini paylaştı. Sarı-lacivertli kulüp, “Devletimizin ve Türkiye Futbol Federasyonumuzun Liglerimizin durumu ile ilgili verebileceği; liglerin devamı, iptali, tescili şeklindeki tüm kararlara Fenerbahçe Spor Kulübü olarak saygılı olacağımızın bilinmesini isteriz” derken, “Kupa maçları lig öncesi veya aşaması sonrasına kaydırılmamalı, kupa maçları daha önce açıklandığı şekliyle fikstüre uygun bir şekilde oynanmalıdır. Takvimde yapılacak herhangi bir sapmaya kesinlikle karşı olduğumuzu ifade etmek isteriz” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin yaptığı açıklama şöyle;

Bu vesileyle, Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor; bu salgın karşısında mücadele veren devletimize, sağlık bakanlığımıza ve tüm sağlık çalışanlarımıza, halkımız evlerinde iken tüm risklere rağmen çalışmalarını sürdüren tüm meslek gruplarının temsilcilerine de şükran ve minnetlerimizi iletiyoruz.”

Kaynak: DHA

Betpas330.com

betpas önerdiğimiz önemli bir casino sitedir.You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir