FENERBAHÇE’DE 4 KİŞİNİN TESTİ POZİTİF ÇIKTIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Celtabet83.com

www.restbet370.com güvenilir giriş adresinden siteye ulaşmanız mümkün.

Resmi siteden yapılan açıklama şöyle: 

“Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı sporcu, teknik kadro ve idari ekibinde yapılan kontroller sonucunda Covid-19 bulgularına rastlanması sebebiyle 21 Mart Cumartesi günü detaylı tahlil ve tetkikler yapılmış, alınan numuneler Sağlık Bakanlığımıza iletilmiştir.

Sağlık Bakanlığımızdan gelen test sonuçlarına göre, test yapılan 12 kişi içerisinde 1 sporcu, 1 teknik ekip ve 2 idari ekip çalışanı olmak üzere toplamda 4 kişide COVID-19 test sonuçlarının pozitif olduğu görülmüştür. Daha önce yaptığımız bilgilendirmede belirtildiği üzere, bir idari çalışanımız dışında, hiçbir oyuncumuzda ya da çalışanımızda hastanede yatmalarını gerektirecek bir klinik tablo söz konusu değildir.


Sporcularımız ve çalışanlarımız evlerinde izolasyon altında iyileşme süreçlerini takip etmekte ve durumları sağlık ekiplerimizce düzenli olarak gözlemlenmektedir. Bir süredir tedbir amaçlı olarak hastanede bulunan bir idari çalışanımızın ise, yapılan yeni tetkiklerinde koronavirüs testleri bugün itibariyle negatif çıkmıştır. İdari çalışanımız, testlerinin negatif çıkması hemen sonrasında tedavi edildiği hastaneden taburcu edilmiş, 14 günlük karantina sürecini tamamlamak üzere istirahate çekilmiştir.

Koronavirüs sonuçları pozitif olan sporcularımızın ve çalışanlarımızın isimleri kendileri tarafından kamuoyu bilgilendirilmediği sürece hasta hakları yönetmeliğinin, hastanın mahremiyetine saygı gösterilmesi esası sebebiyle açıklanmamaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü”

Bu VideoİlginiÇekebilirbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

3 Responses

  1. bir dedi ki:

    Betonbet1.com takviminden çıkartıldığı açıklandı. Monako Otomobil Kulübü’nden yapılan açıklamada, ülkede yarış

  2. Manchester dedi ki:

    Betpas326.com Serie A’dan yapılan açıklamada, İtalya’nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından

  3. Emre dedi ki:

    Restbet378.com bir üst lige çıkmayı Play-off’larda kaybetti. Bu dönemde maddi ve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir