FIBA KARARINI AÇIKLADI: EUROLEAGUE RESMEN ERTELENDİ

Restbet355.com

www.restbet355.com güvenilir alan adı bu yapıldı.

Anadolu Efes, dün itibarıyla Sinan Erdem Spor Salonu’nun iç ve dış mekanlarını detaylı şekilde dezenfekte ettiğini açıklamıştı.

Valencia maçına gelecek taraftarlar için uyarılar yayınlayan Anadolu Efes, bugün itibarıyla oyuncularını evlerine göndererek maç kampından çıkardı.

Anadolu Efes’in taraftarlar için yayınladığı bildiri ise şöyleydi:

“Soğuk algınlığı, grip gibi rahatsızlık yaşayan görevliler Sinan Erdem Salonu’ndaki maçlarda görev almamaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’nın enfeksiyonla mücadelede el hijyenine önem verilmesine yönelik uyarı posterleri de salonumuzda asılmıştır.

Karşılaşma yapar yapmaznda akredite medya mensupları, takımların soyunma odasına alınmayacaktır. Karşılaşma yapar yapmaznda flaş röportaj alanında herhangi bir röportaj yapılmayacaktır. Karşılaşma yapar yapmaznda gerçekleştirilen basın toplantılarında antrenörler ve oyuncuların oturduğu masa ile medya mensuplarının oturduğu masalar arasında en az 1,5 metrelik mesafe bulundurulacaktır.”

İlgili Haberler
NBA’de sezon süresiz ertelendi: Rudy Gobert’e tepkiler büyüyor

FIBA açıkladı

FIBA bütün basketbol organizasyonlarını askıya aldı. Euroleague dahil tüm basketbol karşılaşmaları, yarın (13 Mart) itibarıyla belirsiz bir tarihe ertelendi.

Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle 13 Mart’tan itibaren tüm maçları erteledi.

FIBA’dan yapılan açıklamada, koronavirüs salgını nedeniyle mevcut durumun değerlendirildiği, oyuncuların, antrenörlerin, yetkililerin, taraftarların sağlığı ve güvenliğini korumak adına tüm FIBA müsabakalarının yarından itibaren ertelendiği kaydedildi.

Bu VideoİlginiÇekebilirYou may also like...

4 Responses

 1. izni dedi ki:

  Restbet356.com üste 6. galibiyetini aldı.Bu galibiyetle 48 puana çıkan Boca Juniors,

 2. deldiler! dedi ki:

  Restbet356.com 9 maçta neler yapmış. Hepsi de aleyhimize. Şimdi diğerleri gibi

 3. Lider dedi ki:

  Restbet358.com sporcu gelişim kampları ve etkinliklerden yararlanacak, federasyonun yurt dışı

 4. Ankaragücü dedi ki:

  Restbet386.com tedavisi yapıldı. Ayak bileğine darbe alarak yerde kalan Mustafa Akbaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir