ILBET161.COM YENİ ULAŞIM ADRESİ

Ilbet161.com

www.restbet358.com güvenilir giriş adresini tercih edebilir ve üye olabilirsiniz.

UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda bugün Danimarka temsilcisi Kopenhag’ı ağırlayacak olan İstanbul Başakşehir’de başkan Göksel Gümüşdağ, maç öncesinde DHA’ya özel açıklamalarda bulundu. Kopenhag Kulübü yetkilileri ile bugün görüştüklerini söyleyen Gümüşdağ, şu anda kendilerine rövanş maçıyla ilgili ulaşan bir erteleme talebi olmadığını söyleyerek, “UEFA’dan bize gelen bir bilgi yok. Kopenhag Kulübü’yle de bugün görüştük. Görüşmemizde önümüzdeki haftaki maçın sadece seyircisiz oynanacağı doğrultusunda UEFA’nın aldığı bir karar var. Bundan sonra da bir gelişme olursa, biz de bilgi sahibi oluruz” diye konuştu.

İLGİLİ HABER

Kopenhag, Başakşehir rövanşının corona nedeniyle ertelenmesini istedi

Koronavirüs nedeniyle Avrupa’da şu anda sıkıntılı bir süreç olduğunu söyleyen Göksel Gümüşdağ, “Dolayısıyla gelişmelere göre hareket etmek gerekiyor. Şu an bir şey söylemek çok doğru olmaz. Eğer bu salgın, virüs böyle devam edecekse, Avrupa için böyle bir karar almak elzem olabilir. Şu an için Türkiye’de böyle bir şey yok. İnşallah Türkiye’de bu şekilde devam eder. Şu ana kadar ülkemizde büyük bir salgına rastlanmadı. Onun için biz, bu akşamki maça çıkıyoruz. Rövanş maçına da çıkacakmışız gibi planlama yapıyoruz. UEFA’nın da bir kararı olursa saygı duymaktan başka çaremiz yok” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de maçların ertelenmesi gibi bir durumun şu anda söz konusu olmadığını vurgulayan Gümüşdağ, “O konu, Spor Bakanlığımız ve Sağlık Bakanlığımız tarafından yürütülüyor. Bizim konumuz değil. Böyle bir sakınca görürlerse, onlar bir değerlendirme yaparlar fakat gün gün olağanüstü gelişmeler olabilir. Muhtemelen bununla ilgili Spor Bakanlığımız, federasyonumuz ve Sağlık Bakanlığımızın bir çalışması vardır. Bu toplu alanlarda bulunmak da şu an için çok doğru değil. Hepimizin dikkat etmesi lazım. Hijyenik olmak gerekiyor. Bİzler de dikkat ediyoruz. Ben özellikle buradaki taraftarlarımıza dikkat etmelerini söylüyorum” şeklinde konuştu.

Öte yandan Gümüşdağ, bu akşam oynanacak maç öncesinde statta bütün temizlik önlemlerinin alındığını vurguladı.You may also like...

6 Responses

 1. kalacak dedi ki:

  Betpas326.com en iyi dönemini yaşadığı Trabzonspor’da kalacak ya da devlerden birine

 2. golle dedi ki:

  Restbet383.com 86. dakikada Cerci, girdiği ikili mücadeleyi kazanarak topu bekletmeden

 3. dağınık dedi ki:

  Restbet385.com karşı karşıya kaldığı pozisyonda ağları sarstı. 0-1
  50.

 4. mutlu dedi ki:

  Restbet385.com bulundu. Kartal, kadro derinliklerinin fazla olmadığını ifade ederek, “Mutlak 3

 5. sıkıntılı dedi ki:

  Restbet386.com Grando, Cissokho, Celustka, Sangare, Doukara, Hakan Özmert
  Yedekler:

 6. Alanyaspor dedi ki:

  Restbet395.com planlıyoruz. Pazartesi günü de çok zor bir maç var, Ankaragücü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir