KLOPP’U AĞLATAN VİDEObetpas önerdiğimiz bir sitedir.

İlişkili Haberler

Premier Lig fedakarlık istiyor

Alman teknik adam, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, corona virüs salgını nedeniyle daha önce tanık olmadıkları bir dönemden geçtiklerini ifade etti.

Kendisinin iyi olduğunu ancak etrafında olup bitenlerden endişe duyduğunu kaydeden Kloop, “Dışarıya ne kadar az insan çıkarsa hastalığa yakalanan kişi sayısı o kadar az olacak. Şu anda başka bir çözüm yolu gözükmüyor. Disiplinli olmalıyız ve insanlarla aramızdaki fiziksel mesafeyi korumalıyız.” değerlendirmesinde bulundu.  


Kloop, bir hastanenin yoğun bakım ünitesinin girişinde içeride çalışan personele destek için Liverpool’la özdeşleşen “Asla yalnız yürümeyeceksin” şarkısının söylendiği anlara ait videonun kendisine gönderildiğini anlatarak, şu ifadeleri kullandı: 

İnanılmaz bir olaydı, bir anda ağlamaya başladım. Bu insanlar sadece çalışmıyorlar, ayrıca iyi bir karaktere de sahipler. Kendi canlarını tehlikeye atarak hasta insanlara yardım ediyorlar. Onlara daha fazla hayranlık ve minnet duyamazdım.”

Emotional watching this. So much respect for NHS staff at the best of times, but at the moment, putting their lives on the line to protect us from this virus, wow! Total heroes. #YNWA #NHSHeroes pic.twitter.com/VJlA4WrsXO

Sultanbet508.com

restbet370 canlı bahis oynama sitesinin yeni adresidir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

4 Responses

 1. öncesi dedi ki:

  Restbet376.com İsmail Ünal, Kaan Kanak, Cenk Ahmet Alkılıç, Welinton Silva, Hasan

 2. izle dedi ki:

  Restbet377.com ve 2 asistlik performans gösterdi. 

 3. | dedi ki:

  Restbet380.com vuruşta ceza sahası içinde topla buluşan Michael Frey kafa vuruşuyla

 4. şansı dedi ki:

  Restbet385.com oyuncularıma değil bana gelsin. Ben bunu kaldırabilecek güçteyim. Bunun saygı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir