MECİDİYEKÖY-MAHMUTBEY METROSU İÇİN FLAŞ KARAR!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

İBB’den yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı İmamoğlu, yapımı devam eden Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı’nın Nurtepe İstasyonunda incelemelerde bulundu. İnceleme sırasında İmamoğlu’na teknik bilgiler veren İBB Raylı Sistemler Daire Başkanı Pelin Alpkökin, hattın, Beşiktaş ve Kabataş istasyonlarındaki arkeolojik çalışmaların devam ettiğini aktardı.

İşe giden kadına köpekler saldırdı!Türkiye

 Alpkökin’in sunumunun ardından hattaki çalışmaları değerlendiren İmamoğlu, sinyalizasyon sistemi nedeniyle hattın hizmete alınamadığını ifade ederek, şunları kaydetti:

Beşiktaş’ta korona depremi! 8 pozitif vaka!Spor


 “Burada, sinyalizasyon sistemini yapan alt yüklenici yabancı bir firma var. Ne yazık ki bu firmanın da o işi yapan buradaki çalışanları, büyük oranda İspanyol kökenli ve İspanya’daki bir merkezden yönetiliyor. Maalesef kovid-19 süreciyle, 3 Mart itibarıyla bu hizmeti yapamaz duruma geldiler. Bu şantiyeyi bırakıp, ülkelerine dönmek zorunda kaldılar. Neredeyse 2,5 aydır bu hizmeti alamıyoruz. Şu anda istasyonlar da tümüyle sona gelmiş durumda. Bu tür konularda da teknik kısım çok çok yüksek kalitede. Yani o testler, o işlemler yapılmadan burayı açmak mümkün değil. Bir an önce normalleşip, çalışanları İspanya’dan buraya getirmek için büyük çaba içerisindeyiz. Başlar başlamaz hattımızın da sinyalizasyon hizmetini alıp bir an önce İstanbullulara bu hattı hediye etmek istiyoruz. Yoksa mayıs ayı içerisinde açıyor olacaktık, böyle üzücü bir olay yaşadık.”

Açıklamanın ardından beraberindeki heyetle peron katına inen İmamoğlu’na, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin de eşlik etti.

Restbet376.com

restbet önerdiğimiz önemli bir casino sitedir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

4 Responses

 1. içindeki dedi ki:

  Restbet383.com için zor” 
  Bir gazetecinin sorusu üzerine Alanyaspor’da bireysel

 2. ölüm dedi ki:

  Restbet384.com VAR hakemlerinin uyarısıyla maçın hakemi Arda Kardeşler pozisyonu ofsayt olarak

 3. Antalyaspor dedi ki:

  Restbet386.com sıkışıklığı bir taraftan maç kazanamadığınız zaman aşağı doğru sizi itme

 4. değerlendiremedik' dedi ki:

  Restbet388.com Çakır, Ogenyi Onazi, Filip Novak, Esteban ve Kucka katılmadı. Jose

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir