NGSBAHİS207.COM YENİ ADRESİDİR

Ngsbahis207.com

www.restbet358.com güvenilir giriş adresini tercih edebilir ve üye olabilirsiniz.

Dünyanın yayın geliri en yüksek olan ligi olan İngiltere Premier Lig’de corona virüs sebebiyle ertelenen ligin tamamlanamaması halinde kulüplerin 750 milyon poundluk alacakları konusunda yayıncı kuruluşlarla ciddi bir problem yaşayacağı belirtiliyor.

İngiliz gazetesi Daily Mail, İngiltere Premier Ligi’nin yayıncı kuruluşu olan Sky Sports ve BT Sport ile kulüpler arasında liglerin başlayamama kararı verilirse büyük bir ekonomik savaş çıkacağını yazdı. Premier Lig’deki her kulüp için yaklaşık 750 milyon poundluk ödeme beklendiği ve yaşanan belirsizliğin taraflar arasında ciddi husumetlerin doğacağını işaret ediyor.

Yaşanan belirsizliğin yayıncı kuruluşun vaatlerini yerine getirememesine sebep olacağı belirtilen haberde her kulübe yaklaşık 37 milyon pound olarak belirlenen ödemenin gecikmesini özellikle en üst seviye kulüplerin kabul etmeyeceğinin altı çiziliyor.

Çözüm önerisi olabilecek bir diğer ihtimalin ise bu sezon yaşanabilecek kaybın bir sonraki yayın ihalesinde telafi edilebileceği yönünde olduğu ifade ediliyor.You may also like...

3 Responses

  1. kaç? dedi ki:

    Restbet377.com çıkmak çok güzel bir şey. Bir senedir çok stresli anlar

  2. beklemiyordum' dedi ki:

    Restbet383.com sağlamak için geldi. Bizim için transferin son noktası. Son transferimiz

  3. Ankaragücü dedi ki:

    Restbet384.com Silva dk. 89 ?), Kenan Özer (Enes Kubat dk. 84

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir