RESTBET341.COM – YOK BÖYLE OLAY! SOYUNMA ODASINI BASTI, BAŞKA KULÜBÜN YÖNETİCİSİNİ TARTAKLADILAR

Balıkesir 1. Amatör Küme Merkez A Grubu’nda oynanan Şabanlarspor-Karamanköyspor maçının sonunda istenmeyen olaylar yaşandı.

Ali Hikmet Paşa Futbol Tesisleri’nde oynanan ve 2-0 Şabanlarspor üstünlüğüyle sona eren maçın aşaması sonrasında ilk olarak Karamanköyspor’lu Ramazan Şık ile Şabanlarspor antrenörü Sabri İlhan arasında gerginlik yaşandı. Daha sonra soyunma odası girişinde iki takım oyuncuları ve yöneticileri bir kez daha karşı karşıya geldi. Burada yaşanan arbedeyi güvenlik güçleri müdahale ederek yatıştırmaya çalıştı.

Olaylar esnasında ise trajikomik bir durum yaşandı. Şabanlarspor-Karamanköyspor mücadelesinin aşaması sonrasında Nergizspor ile Yenicespor karşılaşması oynanacaktı. Takımlar aynı soyunma odalarında hazırlandıkları için iki takım oyuncuları da kendini olaylarını içinde buldu. Bir Karamanköyspor taraftarı çitlerden atlayarak Şabanlarspor’un soyunma odasının olduğu alana girdi. O anda orada bulunan Yenicespor yöneticisi Fatih Karakaya’yı alana giren taraftar darp etti.

Olayların sakinleşmesinin ardından Yenicespor yöneticisi Fatih Karakaya, şahıstan şikayetçi oldu. Karakaya, maçın aşaması sonrasında karakola giderek ifade verdi.You may also like...

3 Responses

  1. Beşiktaş dedi ki:

    Restbet376.com bir takım vardı. Welinton girdikten sonra kart gördü. Yine Merih’in

  2. yener' dedi ki:

    Restbet377.com ceza alanı önünde topla buluşan Scuk’un sert şutu kaleci Hopf’da

  3. değerlendiremedik' dedi ki:

    Restbet385.com taraftarı, o dönemde ekonomik açıdan zor günler geçiren Ankaragücü takımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir