RESTBET345.COM – BEAL, WİZARDS’A KARŞI HİÇ OLMADIĞI KADAR ÖFKELİ VE DUYGUSAL

Washington Wizards yıldızı Bradley Beal’ın, Wizards’ın durumu hakkında şimdiye dek olmadığı kadar öfkeli ve duygusal olduğu bildirildi.

Beal’ın, geçen yaz ön ofisin yenilenmesi sonrası gerçekleşmesi beklenen kültür değişikliğini istediği kaydedildi.

Sorun “The Athletic”te şöyle ele alındı:

“Bradley Beal’ın ekibinin Bulls’a 115-106’lık yenilgisinden sonra yaşadığı hayal kırıklığı hakikiydi. Gerçekten öyleydi. Perşembe günü orada bulunan bir kaynak da Beal’ın ekibine karşı, Wizards tarafından 2012 yılında draft edildiğinden beri en öfkeli ve duygusal halinde olduğunu söyledi.

Beal, Çarşamba günü hissettiği hayal kırıklığının ‘kültürümüzü kazanana ve değiştirene kadar devam etmeye devam edeceğini’ açıkladı.

Bu sene takım üzerinde hiçbir baskı kalmadı. Scott Brooks’un işinin tehlikede olduğuna dair herhangi bir ipucu yoktu. Herkes, büyük resimde bu sezonun gelişim ve önümüzdeki sezon Wall geri dönüp, Washington yüksek bir lotarya seçimi yaptığında beraber oynayabilecek iki veya üç adam bulmak üzerine olduğunu anlıyor.

Fakat, ‘konaklama’ kültürünün kesin olarak değiştirilmesi ve asgari standartlara ulaşamamasının bu yıl da gerçek olması gerekiyordu.”

26 yaşındaki yıldız, yaz aylarında iki yıllığı 72 milyon dolarlık bir uzatma kontratı imzalamıştı.You may also like...

1 Response

  1. Alanyaspor dedi ki:

    Restbet386.com oynatmadıkları yönündeki bir soruya ise Bülent Korkmaz şu yanıtı verdi: 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir