RESTBET345.COM – NACİ ÜNÜVAR’A HOCASNDAN ÖVGÜLER

Ajax teknik direktörü Ten Haag, takımda yıldızı parlayan isimlerden Naci Ünüvar ile ilgili açıklamalar yaptı.

Ajax’ın Eupen ile oynadığı ve 2-0 kazandığı hazırlık maçında ilk 11’de şans verdiği genç isimle ilgili açıklama yapan Ten Haag çarpıcı ifadeler kullandı. Naci Ünüvar’ın 16 yaşındaki büyük potansiyelli bir futbolcu olduğunu söyleyen Hollandalı teknik adam, “Çok çalışarak inanılmaz seviyelere ulaşabilir. Öğrenmeye çok aç ve her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Verdiğimiz eğitimlerin ona yararı olduğu da çok açık” ifadelerini kullandı.

Hollanda doğumlu olan ve Ajax’ın devre arası kamp kadrosuna davet edilen Naci Ünüvar henüz Milli Takım tercihini yapmış değil. Genç isim Türkiye mi yoksa Hollanda Milli Takımı’ndan hangisini tercih edeceğine yönelik sorulara, “Bunu hiç düşünmedim. Hangisini tercih edeceğim hakkında da şu an için bir düşüncem yok. Bunun çok gencim. Benim futbolumu geliştirmeye odaklanmam gerekiyor. Gelecekte ne olur, ne karar alınır gerçekten bilmiyorum.” sözlerini kullanmıştı.

Naci Ünüvar, alt yaş kategorilerinde Hollanda adına tercihini yapmıştı. Ünivar’ın A Milli Takım düzeyde hangi Milli Takımı seçeceği ise merakla bekleniyor.You may also like...

2 Responses

  1. verici dedi ki:

    Restbet357.com 75. dakikada Mustafa Yumlu attı. Fenerbahçe adına beraberlik golünü

  2. ‘Şaşkınız‘ dedi ki:

    Restbet373.com Messi’ye ayıp olacak. İkisine de çok saygı duyuyorum.Pele mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir