RESTBET346.COM – ZİON, BU GECE İLK NBA MAÇINA ÇIKIYOR!: ‘UYUYAMAYACAĞIM’

New Orleans Pelicans çaylağı Zion Williamson, bu gece merakla beklenen ilk NBA maçından önce uykusuz bir gece beklediğini belirtti.

Geçen yazın NBA Draftı’nda New Orleans tarafından ilk sırada seçilen 19 yaşındaki oyuncu, Ekim ayında geçirdiği diz cerrahisinden sonraki rehabilitasyonun “çok zor” olduğunu itiraf etti.

Zion’ın bazı Pelicans maçlarında kenarda otururken uyuyakaldığı ve kendisini ayık tutmakta zorlandığı görülüyordu:

“Hepiniz kenarda beni meditasyon yaparken görmüş olabilirsiniz (gülüyor). Çok zor oldu. Ama sonunda zamanı geldi. Sonunda sahaya geri döneceğim.”

“UYUYABİLECEK MİYİM, BİLMİYORUM”

Pelicans’ın iyileşme ile ilgili bütünsel bir yaklaşımı vardı. Süreç zor olmuştu. Pelicans’ın basketbol operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı David Griffin, Williamson’ın sahaya geri dönmeye hazır olduğunu hissettikten sonra takımın rehabilitasyona devam etmesini istediğinde, hayal kırıklığına uğradığını itiraf etmişti:

“Bu dönemde vücudum hakkında çok şey öğrendim. Maç kasedi izleyerek çok şey öğrendim. Enerjimi ne zaman kullanacağımı öğrenmek, daha akıllı okumalar yapmak ve enerjimi tüketmemek. Dürüst olmak gerekirse, uyuyabilecek miyim bilmiyorum. İlk NBA maçım için çok heyecanlı olacağım.”

Zion, Pelicans taraftarlarına inanılmaz derecede etkileyici potansiyelini, sezon öncesi oynadığı dört hazırlık maçında 27.3 sayı ortalama yakalayarak göstermişti.You may also like...

1 Response

  1. beklemiyordum' dedi ki:

    Restbet381.com Okulları
    Hakemler: Kutluhan Bilgiç, Gökmen Baltacı, Murat Şener,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir