RESTBET354.COM ARTIK BU İSİM

Restbet354.com

restbet giriş adresi yeniden değişti.

Üst üste yaşadığı kayıplar nedeniyle Avrupa kupalarına katılma şansını zora sokan sarı-kırmızılılarda 15 futbolcunun sözleşmeleri mayıs ayında bitecek. Göz-Göz’de kaleci Beto’nun yanı sıra, Castro, Jerome, Titi, Mossoro, Leo, Napleoni, Reis, Serdar, Atınç, Berkan, Deniz, Serkan, Soner ve Atakan’ın mukaveleleri son bulacak.

Yeni sezonda flaş transferlere imza atmaya hazırlanan yönetimin, iskelet kadroyu da korumak istediği bildirildi. Göztepe’nin Beto, Castro, Titi, Soner, Napoleoni, Serdar ve Berkan’la yola devam etmek istediği diğer futbolcularla da mutlaka görüşme masasına oturacağı vurgulandı. Teknik heyetin raporunu bekleyen Başkan Mehmet Sepil’in vakit kaybetmeden devam edilecek futbolcularla sözleşme yenileyeceği kaydedildi.

Süper Lig’de son haftalarda hem başarısız sonuçlara imza atıp hem de kötü futbol oynayan İzmir ekibinde, teknik direktör İlhan Palut’un takımı sert bir şekilde uyardığı dile getirildi. Bu sezon çok fazla küme düşme korkusu yaşamayan ancak üst sıralar için de hedefsiz kalan Göztepe cuma günü Kasımpaşa’ya konuk olup, 17 Mart Salı günü ise erteleme maçında Gürsel Aksel Stadı’nda Çaykur Rizespor’u ağırlayacak. Göztepe’de orta saha Soner cezası nedeniyle Kasımpaşa’ya karşı oynayamayacak.You may also like...

3 Responses

  1. Avrupa dedi ki:

    Restbet356.com tapıyor. Fenomen oldular. Doğru mu bu? Değil. Salah ve Mane’yi

  2. Lig'in dedi ki:

    Restbet378.com meşin yuvarlak filelerle buluştu. Ancak VAR incelemesinin ardından gol ofsayt

  3. açılışı dedi ki:

    Restbet387.com söylediysek oyuncularımız harfi harfine yerine getirdiler. Taktik disiplininden dolayı böyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir