RESTBET355.COM ÜYELİĞİNİZE BU ADRESTEN GİRİN

Restbet355.com

restbet giriş adresi yeniden değişti.

Deplasmanda Yeni Malatyaspor galibiyeti ile önem içeren bir galibiyete imza atan MKE Ankaragücü’nde Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, karşılaşma yapar yapmaz yaptığı açıklamada zor bir müsabakayı geride bıraktıklarını belirterek, “Bizim yolculuğumuz ligde kalma yolculuğu, elimizden geldiğinin en iyisini yapacağız” ifadelerine yer verdi.

‘Yeni Malatyaspor karşısında haddimizi bilerek oynadık’ diyen Teknik Direktör Akçay, “Sahada iyi durduk. Belki fırsatların bir kısmını iyi değerlendiremedik. Yine de bir golle bu ligde 3 puan almak çok çok önem içeren. Yarım gol bile çok değerli. Bundan dolayı mutluyuz, arkadaşlarımızı kutluyorum. Yeni Malatyasporlu futbolcularda müsabakaya çok ilginç ötesi boyutlar getirdiler zaman zaman ama biz bugün daha şanslıydık. Biraz daha istedik sanki Malatyaspor’dan, kazandığımız için mutluyuz” şeklinde konuştu.
Ligde 24 veya aşağısında puanı olan takımların düşme risklerinin olduğunu ifade eden Akçay, “Biz 7-8 müsabaka kazanarak ligde kalacağımızı düşünüyoruz. Böyle bir vizyon oluşturduk, bu kolay mıdır? Hayır, çünkü iç sahadaki müsabakalarımız oldukça zor müsabakalar. Bir fırtına oluştu aşağıda. Girdabı çok fazla olan fırtına olacak, ayakta kalan psikolojik gücü yüksek olan takımlar kalacak. Birçok takım teknik ve taktik olarak iyi durumda. Bu stresi veyahut da bu problemleri çözebilen takımların ligde kalacağını düşünüyorum” diye konuştu.You may also like...

2 Responses

  1. primi dedi ki:

    Restbet370.com gerekecekti. Türkiye-Norveç sınırı kapatıldı. Benim yanıma gelmesi imkansız hale geldi.

  2. tamamen dedi ki:

    Restbet376.com ortasında Cisse’nin gelişine vuruşunu kaleci ayaklarıyla çıkardı.
    64.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir