RESTBET359.COM GÜVENİLİR GİRİŞİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Restbet359.com

www.restbet359.com güvenilir giriş adresini tercih edebilir ve üye olabilirsiniz.

Takım halinde karantinaya alınan Real Madri’de yasağa uymayan Luka Jovic kız arkadaşının doğum günü için özel bir uçakla Sırbistan’a geçti…

Real Madrid basketbol takımı oyuncularından Trey Thompkins’in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından aynı antrenman tesisini kullanan Real Madrid futbol takımı oyuncuları da karantinaya alınmıştı.


İspanyol devinin yıldız isimlerinden Luka Jovic 14 günlük karantina kuralını bozarak İspanya’dan ayrıldı. Model sevgilisi Sofija Milosevic’in doğum günü nedeniyle Sırbistan’a gittiği öğrenilen Jovic’in burada da 14 gün kuralını çiğnediği belirtildi.

Yıldız oyuncuya Sırbistan’da ve İspanya’da herkesin sağlığını tehlikeye atması nedeniyle büyük tepki gösterildi. Sırbistan Başbakanı Ana Brnabic yaşananaları kınayarak ve kendisi gibi yasağı delen Ascoli’nin yıldızı Nikola Ninkovic’nin de cezalandırılacağını açıkladı.

Sırp gazetelerinde yıldız oyuncunun bu sorumsuz hareketi aşaması sonrası “Luka Jovic bütün uyarılara rağmen Madrid’deki karantinayı delip Sırbistan’a dönerek aptallık etti” manşetleri atıldı.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. Eskişehir'de dedi ki:

    Restbet386.com birkaç kez yattılar ama siz de gördünüz, ikisi de sakatlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir