ŞAMPİYONLAR LİGİ VE AVRUPA LİGİ YAZ AYINDA OYNANACAKbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Sekabet395.com

www.restbet370.com güvenilir giriş adresinden siteye ulaşmanız mümkün.

ZDF’nin haberine göre UEFA, bugünkü kritik toplantıda Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçlarının temmuz ve ağustos aylarında oynanmasına karar verdi.

UEFA, kulüplerin zararını karşılama konusunda da maddi destek sağlayacağını söylemişti. Bu kararın ardından İstanbul’da oynanacak Şampiyonlar Ligi finali de yaz aylarına sarkmış olacak.

Avrupa futbolunun patronu UEFA, bir kez daha kendisine bağlı 55 ülke federasyonu temsilcileri ve paydaşlarıyla bugün öğlen saatlerinde video konferans üstünden toplantı yaptı. UEFA Başkanı Aleksander Ceferin’in önderlik ettiği görüşmede 2 hafta önceki toplantıdan sonra yaşanan gelişmeler, yerel liglerin başlangıç tarihleri, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nde sezonun kalan karşılaşmaları, milli maçlar, oyuncu sözleşmeleri ve transfer dönemleri masaya yatırıldı.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Bilindiği gibi UEFA, hem maç tarihleri hem de gündemdeki diğer konuların çözümü için iki çalışma grubu oluşturmuştu. Bu grupların yaptıkları çalışmaları da federasyonlarla paylaşacağı ve ortak bir yol haritası çizileceği bildirildi.

İstanbul’da düzenlenecek Şampiyonlar Ligi finali sarktı

Alınan kararlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Alman kanalı ZDF’nin haberine göre UEFA, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nde kalan maçları Temmuz – Ağustos aylarında oynatacak. Böylece İstanbul’da düzenlenecek Şampiyonlar Ligi finali de Ağustos yaptıktan sonrana sarkacak.

Şampiyonlar Ligi finali ne zaman oynanacaktı?

İstanbul’un ev sahipliği yapacağı 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi finali 30 Mayıs’ta oynanacaktı.

Messi’nin Şampiyonlar Ligi’ndeki en iyi asistleri

Bu VideoİlginiÇekebilirYou may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir