SERİE A’DA İKİNCİ CORONA VİRÜS VAKASI

İlişkili Haberler

”Birkaç futbolcuda corona virüs semptomlarına rastladık”

Merih Demiral’dan corona virüs açıklaması!

Tüm dünyada etkisini göstermeye devam eden corona virüs, spor camiasını da kıskacı altına almış durumda. İtalya’da her geçen gün artan vakaların ardından Serie A’da bir futbolcunun daha Covid-19 virüsü taşıdığı açıklandı.

Sampdoria Kulübü, resmi sitesinden yaptığı açıklamayla Manolo Gabbiadini’nin corona virüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Açıklamada 28 yaşındaki futbolcunun durumunun iyi olduğu belirtilirken kulübün gerekli önlemleri aldığı yazıldı.

İtalya Serie A’da daha önce Juventus forması giyen Daniele Rugani‘nin corona virüs taşıdığı açıklanmıştı.

Twitter üstünden bir açıklama yapan Gabbidiani şu mesajı paylaştı: “Benim de corona virus testim pozitif çıktı. Bana yazan herkese çok teşekkür ederim, şimdiden birçok mesaj aldım. İyi olduğumu ve endişe etmemeniz gerektiğini size bildirmek istedim. Kurallara uyun, evde kalın, her şey yoluna girecek.”

Sono risultato positivo anche io al Coronavirus. Voglio ringraziare tutti quelli che mi hanno scritto, mi sono arrivati già tantissimi messaggi. Ci tengo comunque a dirvi che sto bene, quindi non preoccupatevi. Seguite tutti le norme, restate a casa e tutto si risolverà. ???? pic.twitter.com/YIa9knMAK8

Neyine9.com

restbet357.com yenilenen ismi bu oldu.You may also like...

2 Responses

  1. 'Bu dedi ki:

    Restbet370.com ve beraberlik içinde olduğumuzu göstermek için, ailelerini yanlarına alarak

  2. 'Opsiyonu dedi ki:

    Restbet385.com haftada Alanyaspor karşısında 2-0’lık net bir galibiyet alarak sahasında galibiyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir