SPOR DÜNYASINDAN FATİH TERİM’E GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI

Savoybetting163.com

restbet358.com son güncel adresi olup, rahatça siteye ulaşabilirsiniz.

Terim için yayımlanan geçmiş olsun mesajları şöyle:

Galatasaray 

Biz omuz omuza verince neleri başarmadık ki! Seninleyiz hocam! Bir kez daha birlikte yeneceğiz.

Fenerbahçe

Galatasaray Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyor, kendisinden iyi haberler duymayı temenni ediyoruz.

Medipol Başakşehir

Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; en anında kısa sürede sağlığına kavuşmasını ve kendisinden iyi haberler duymayı temenni ediyoruz.

Beşiktaş

Galatasaray Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

Anadolu Efes 

Anadolu Efes Spor Kulübü olarak Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takımı Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim’in Covid-19 testinin pozitif çıktığını üzüntüyle öğrendik. En büyük dileğimiz, Sayın Fatih Terim’in sağlığına en anında kısa sürede kavuşmasıdır. Galatasaray Spor Kulübü yöneticileri, antrenörleri, sporcuları ve çalışanlarına uygulanan Covid-19 testlerinde yeni pozitif vakaların çıkmamasını da temenni ederiz. Anadolu Efes Spor Kulübü ailesi olarak bir kez daha Covid-19 ile mücadele eden tüm vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Kulüpler Birliği Vakfı

Geçmiş olsun Fatih Terim! En kısa zamanda tekrar sağlığınıza kavuşmanızı temenni ediyoruz. Zor günleri birlikte atlatacağız. #BirlikteBasaracagiz!

Türkiye Basketbol Federasyonu

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in corona virüs testinin pozitif çıktığı bilgisini üzülerek öğrendik. Terim ailesi, Galatasaray camiası ve Türk spor kamuoyuna geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kendisine acil şifalar diliyoruz.

Türkiye Voleybol Federasyonu

Galatasaray Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ

Sevgili @fatihterim‘e ve Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en yakın sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum.

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ

Değerli dostum Fatih Terim’in corona virüs test sonuçlarının pozitif çıktığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Kıymetli dostuma geçmiş olsun diyor, en anında kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyorum.

Demir Grup Sivasspor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kendisinin en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

DHA

İlgili Haberler
Fatih Terim’in corona virüs testi pozitif çıktı

Bu VideoİlginiÇekebilirYou may also like...

3 Responses

  1. Burak dedi ki:

    Betonbet1.com 60 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.1- BTC TÜRK

  2. kulüplerimizi dedi ki:

    Restbet372.com yaşındaki yıldız, Fatih Terim’in radarında. İmparator, gerek sert oyun yapısı,

  3. fazla dedi ki:

    Restbet386.com ama gol yapamadık. Bu maçta 2 puan kaybettik belki ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir