TÜRKİYE’NİN İLK EKOLOJİK STADINDA SONA YAKLAŞILDI

Medicana Sivasspor‘a ev sahipliği yapacak olan 27 bin 500 kişilik Türkiye‘nin ilk ekolojik stadı Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda sona yaklaşıldı.

Tamamlandığında Türkiye’nin en modern stadyumlarından biri olacak Yeni 4 Eylül Stadyum’unda çalışmalar aralıksız sürüyor. Türkiye’nin ilk ekolojik stadyumunda betonarme ve çelik imalatları, dış cephe kaplaması, stat aydınlatma, çatı imalatları, çim serme işlemleri, zemin ısıtma, skorboard, kale direkleri, ince imalatlar, koltuk montajının tamamı bitirilirken, stadyumda yedek kulübelerin montajına ise bugün başlandı. Stadyum içinde boya işlemleri sürerken, diğer yandan da temizlik çalışmaları yapılıyor.

27 bin 500 seyirci kapasiteli stadyumda, 50’nin üzerinde loca, tribün ısıtma, yağmur ve kar sularının toplanıp kullanma, güneş enerji panelleri, mağaza, kafe, mescit, lokanta, amatör kulüpler içinde soyunma odaları, 90 araçlık canlı yayın araç alanı ve toplam bin 118 araçlık otopark bulunuyor.

Çevre düzenlemesi yüzde 58 seviyesinde devam eden stadyumun altyapı, VIP ve basın tribününün koltuklarının takılma işlemleri ise önümüzdeki günlerde başlayacak. – SİVAS

Kaynak: İHA

Betpas333.com

betpas önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.You may also like...

2 Responses

  1. Başakşehir dedi ki:

    Restbet385.com Beşiktaş atağında oyuna 15 saniye önce giren Kagawa topla buluştuğu

  2. bu dedi ki:

    Restbet394.com toplantısında konuşan Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, geçen haftanın moraliyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir