UEFA SEZONLARIN TAMAMLANMASINI İSTİYORbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

İlişkili Haberler

Infantino ‘önce sağlık’ dedi

Avrupa liglerinin Nisan ve Mayıs aylarını futbolsuz geçirmesi öngörülürken, UEFA Temmuz-Ağustos aylarında maçların tamamlanması istiyor.Medipol Başakşehir CEO’su Mustafa Eröğüt, UEFA’nın ilgili kurum ve kulüplere bir yazı gönderdiğini belirtti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Eröğüt, UEFA’nın yetkililerle yaptıkları görüşmeler ve kendi komite çalışmalarına göre liglerin en geç Temmuz-Ağustos aylarında planladıklarını söyledi.Açıklamada ayrıca liglerin tamamlanmadan tescil etme kararının doğru olmayacağını ve bu kararı alan ülkelerin takımlarının 2020/21 UEFA müsabakalarına katılmalarının şüpheli olacağı aktarıldı.Geçtiğimiz haftalarda geçekleştirilen ilk toplantıda Mart sonundaki milli maçlar ile Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları haziran ayının sonuna ertelenmişti. Ancak virüsün devam etmesiyle birlikte UEFA’nın görüşleri değişti. 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ertelenmesinin ardından, Haziran ayının sonunda oynanacak müsabakalar da ertelenmek zorunda kaldı.


55 üye ülke federasyonuyla yapılan video konferans yaptıktan sonra tüm UEFA organizasyonları başka bir duyuruya kadar askıya alınmıştı.

AVRUPA LİGLERİNDE SON DURUM NE?

BELÇİKA LİGİ İPTAL EDİLEBİLİR

UEFA-ECA ve EPFL ortak bir mektup hazırlayarak ilgili kurum ve kuluplere gonderdi: ⚽️ Yetkililerle yaptıkları görüşmeler ve kendi komite calismalarina gore liglerin en gec Temmuz / Ağustos aylarında devam edeceğine inandıklarını ve planladıklarını +
betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. 3 dedi ki:

    Restbet389.com kale çizgisi üstünden son anda uzaklaştırdı.
    23. dakikada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir