VENUSBET22.COM ONLİNE YENİ ADRESİ

Venusbet22.com

restbet357 yenilenmiş en son ismi oldu.

Süper Lig’in 26. haftasında corona virüsü tehdidi nedeniyle maçların seyircisiz oynanması şeklinde alınan kararına gelen tepkiler işlemi sonrası Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), resmi internet sitesinden konu ile ilgili bir bilgilendirme geçti. Eleştiri oklarının yöneldiği TFF, yaptığı açıklamada “Seyircisiz oynamam kararı, bilim kurulu ve bakanlıkların tavsiyesiyle alınmıştır” denildi.

TFF’ye yapılan eleştirilere anlam verilemediği de belirtilen açıklamada “Nisan sonuna kadar tüm müsabakaların seyircisiz oynanması yönündeki kararın nasıl alındığı ve yürürlüğe girdiği ile ilgili süreç özellikle görmezden gelinmiştir” ifadesine yer verildi.

İşte TFF tarafından resmi siteden yapılan açıklama:

“Süper Lig’in 26. haftasında oynanan müsabakaların ardından yapılan açıklama, değerlendirme, yorum ve köşe yazılarında maçların oynatılması konusunda Türkiye Futbol Federasyonu hedef alınmış ve Süper Lig’de 26. haftadan başlamak kaydıyla Nisan sonuna kadar tüm müsabakaların seyircisiz oynanması yönündeki kararın nasıl alındığı ve yürürlüğe girdiği ile ilgili süreç özellikle görmezden gelinmiştir.

Bilindiği üzere 12 Mart 2020 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınacak tedbirlere ilişkin toplantı yapılmış, toplantıya Bilim Kurulu’nun yanı sıra tüm Bakanlarımız da katılmıştır.

Toplantı sonunda Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Sayın İbrahim Kalın, koronavirüs tedbirleri kapsamında 16 Mart itibarıyla ilk, orta ve liselerin bir hafta, üniversitelerin de üç hafta süreyle tatil edileceğini ve spor müsabakalarının da Nisan sonuna kadar seyircisiz oynanmasına karar verildiğini açıklamıştır.

Bu gelişmelerden de net bir şekilde anlaşılacağı üzere spor organizasyonlarının sürdürülmesi yönündeki karar, Bilim Kurulu ve Bakanlıkların üst düzey temsilcilerinin tavsiyesi ile alınmıştır.

Yaşanan süreç herkes tarafından bilinirken, bu kararla ilgili olarak tamamen Futbol Federasyonu üzerine odaklanılmış olmasının nedeni tarafımızca anlaşılamamıştır.

Devletimizin; ülkemiz ve tüm insanlarımızın başta sağlık olmak üzere bütün menfaatlerini gözeten bu kararına saygı duyulması gerekirken, kısaca mesele Türkiye iken sporun ruhuna uymayan ve pozisyonlara göre hareket tarzı taşıyan kimi açıklamaların da kabul edilmesi mümkün değildir.

Kamuoyuna saygılarımızla.

Türkiye Futbol Federasyonu”

İLGİLİ HABER

Seyircisiz derbide 270 milyon TL’lik zararYou may also like...

5 Responses

 1. zaman, dedi ki:

  Restbet358.com Cup organizasyonlarına da ara verildi.Dünyada gerçekleşen korona virüs salgını aşaması

 2. hizmet dedi ki:

  Betonbet1.com dedi.Ertelemenin doğru zamanda alındığını vurgulayan Ataman, sözlerini şöyle sürdürdü:”Alınan

 3. ÖZET dedi ki:

  Restbet380.com atağında Baiano’nun sağ kanattan yaptığı ortaya Cisse yükselip kafayı vurdu

 4. Erzurumspor, dedi ki:

  Restbet386.com tam sahada yapılan çift kale maç ve şut çalışması ile

 5. farklı dedi ki:

  Restbet388.com Ve bundan dolayı da bütün Ankaragücülüleri tahrik ediyor. Bu hafta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir